Участь студентів юридичного факультету у ІХ Міжнародній конференції в Університеті Короля Данила

11 квітня 2024 року студенти юридичного факультету Роміна ЗЕЛЯ та Іван КЕЛЯ під керівництвом декана юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н., доцента Стелли КЕЛЬБІ, прийняли участь у ХІ Міжнародній науковій конференції “Студентські наукові дискусії поза форматом”, організованої Університетом Короля Данила (м. Івано-Франківськ).

Конференція об’єднала в одному залі студентів з різних закладів вищої освіти, сприяла їх комунікації між собою. Щирість та відкритість організаторів приємно вразили делегацію наших учасників. Гостинне керівництво сприяло невимушеній атмосфері, продуктивним дискусіям, науковим знайомствам.

КЕЛЯ Іван представив доповідь про судовий захист прав людини в умовах воєнного стану, а ЗЕЛЯ Роміна – доповідь на англійській мові на тему “Features of the human rights protection mechanism”. На конференцію у м. Івано-Франківськ студенти-учасники приїхали разом зі своїм керівником, а також з доцентом кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Лесею РУСНАК.

По завершенню конференції усім учасникам вручили сертифікати.

Висловлюємо велику вдячність керівництву Університету Короля Данила та організаторам міжнародної конференції за чудову можливість реалізації наукових прагнень української молоді!