Вступ 2023

ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПВНЗ «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

для здобуття освітньо-професійного ступеня ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР (НРК 5)

Для вступників на основі базової середньої освіти (БЗСО, 9-10 клас)
на перший курс без іспитів!!! (на основі мотиваційного листа)

Спеціальності Термін навчання Оплата за один рік навчання
081 ПРАВО 3 роки 10 місяців 17 500 грн
 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ 3 роки 10 місяців 17 500 грн
071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ 2 роки 10 місяців 15 500 грн
072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК 2 роки 10 місяців 15 500 грн

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО, 11 клас), ОКР кваліфікований робітник/ ОКР молодший спеціаліст (НРК 5)/ ОПС фаховий молодший бакалавр (НРК 5)
на 2 (3) курс без іспитів!!! (на основі мотиваційного листа)

Спеціальності Термін навчання Оплата за один рік навчання
Денна форма Заочна форма
081 ПРАВО;
122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ
2 роки 10 місяців 19 500 грн 18 500 грн
071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ;
072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК
1 рік 10 місяців 17 500 грн 15 500 грн

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ). 

Тестування проходитиме у дві сесії:

  • основна: 5 червня – 23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

 

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ тривала з 3 квітня до 3 травня 2023 року.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

 

У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися  особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.

Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.

 

Інформація для ВСІХ випускників ОС БАКАЛАВР!!!

Розпочато ОСНОВНИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ для участі в ЄВІ/ЄФВВ, який буде тривати до 31 травня.

Для вступу в магістратуру ОБОВ’ЯЗКОВИМ є:

Результати ЄВІ для спеціальності – 122 Комп’ютерні науки.

Результати ЄВІ та ЄФВВ для спеціальностей:
– 071 Облік і оподаткування;
– 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок;
– 081 Право.

Чекаємо на реєстрацію ВСІХ випускників-бакалаврів у будні з 09:00 до 16:00 за адресою:
м. Чернівці, вул. Дарвіна, 2А, Приймальна комісія
Тел. 095 445 97 90

Перелік документів для реєстрації:
•  паспорт;
•  картка платника податків (РНОКПП);
• диплом бакалавра або довідка із закладу освіти (якщо цього року здобудете ОС бакалавр

 

Нагадаємо, ЄФВВ, ЄВІ  – комп’ютерні онлайн-тести для вступу для здобуття магістерського ступеня, що відбуватимуться в пунктах тестуваннях (аналогічних до тих, що використовуватимуться для проведення НМТ).

Основні й додаткові сесії ЄФВВ, ЄВІ  проходитимуть у 21 області України та м. Києві.  Наразі неможливо провести випробування в АР Крим,  Донецькій, Луганській і Херсонській областях, місті Севастополь.

Зауважимо, що ЄФВВ, ЄВІ за кордоном буде проведено тільки в основну сесію у межах наданої закордонними партнерами граничної кількості місць*. Провести ЄВІ заплановано в 9 країнах Європи: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Іспанія, Німеччина, Польща, Словаччина і Чехія. ЄФВВ буде проведено в 6 країнах: Болгарія, Велика Британія, Іспанія, Німеччина, Польща і Чехія.

*Зважте на те, що реєстрацію вступників для проходження магістерських випробувань у певному населеному пункті буде припинено достроково в разі вичерпання квоти.