Зустріч з представниками Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Чернівецькій області на чолі із заступником начальника І.В.Гринюком

6 жовтня на базі юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” відбулась, приурочена до святкування Дня юриста та Всеукраїнського тижня права, зустріч з представниками Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Чернівецькій області на чолі із заступником начальника І.В.Гринюком на тему “Сучасна юриспруденція: проблеми теорії та практики!”.

Даний захід, також, відвідали представники управління юстиції Ю.Т.Мінтенко та М.В.Нікіта, декан юридичного факультету, доц.,к.ю.н. С.Г.Кельбя, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін,
доц.,к.ю.н. І.А.Полонка, завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін,доц.,к.ю.н. І.Б.Утєхін, доцент кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, доц.,к.ю.н. Л.М.Руснак, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доц., к.ф.н. Г.В.Морараш.

Організатор: кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін на чолі із завідувачем кафедри, доц., к.ю.н. І.А.Полонкою.

В ході дискусії, представники Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Чернівецькій області запропонували студентам юридичного факультету у майбутньому проходження їм виробничої практики із подальшим працевлаштуванням.