Захід на тему «Знайомство з майбутньою професією та фахом»

На факультеті інформаційних технологій та економіки, під керівництвом завідувача кафедри обліку і фінансів к.е.н. Наталії Рошко, проведено захід на тему «Знайомство з майбутньою професією та фахом».

Були присутні запрошені гості: декан юридичного факультету к.ю.н., доцент Стелла Кельбя, к.ю.н., доцент Ігор Утєхін, та першокурсники всіх спеціальностей університету. Декан факультету інформаційних технологій та економіки к.е.н., доцент Тетяна Штерма наголосила щодо актуальності вибору професій та важливості розвитку економіки у країні під час військового стану, а також щодо методики викладання дисциплін за фахом та методики проведення виховних заходів і круглих столів.

До діалогу приєдналися студенти-практики, які поділились своїм досвідом роботи за фахом, рекомендували приділяти більше уваги практичним навичкам. Щиро вдячні голові та членам студкому за розгорнуте та цікаве представлення своїх спеціальностей!