Всесвітній день здоров’я у Буковинському університеті

8 квітня 2024 року за ініціативою Студентського комітету юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” та підтримки кафедри професійних і спеціальних правових дисциплін було проведено заходи до Всестороннього дня здоров’я (організатор – кандидат у майстри спорту з дзюдо, студентка групи П-101 Дар’я НИКОЛЮК). Заходи передбачали теоретично-інтерактивну та рухливо-спортивну частини.

Так, спочатку студентам-бакалаврам юридичного факультету і факультету ІТЕ та студентам Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” за допомогою презентації викладено основні принципи здорового способу життя, роль і значення спорту для людини; проведено конкурси та інтерактивні вправи (асоціативний кущ, складання тарілки здорового харчування, ігри тощо). Активну допомогу в організації вправ надали студентка бакалаврату юридичного факультету Катерина ФАБРИКО (група П-101) та студенти Фахового коледжу Ігор КОРНІВСЬКИЙ і Дмитро ГАВРИЛЮК (група П-1), Карина ТОФАН (група АФК-11).

Пізніше на свіжому повітрі на майданчику біля корпусу університету організовано проведення різноманітних рухливих активностей.

Підтримуємо наших студентів, які завжди виступають за збереження здоров’я та заняття спортом!