Всесвітній день економіста!

У сучасному світі, де процеси розвитку в усіх сферах характеризуються високими темпами, роль економістів дуже важлива. Точні розрахунки, планування, прогнозування, контроль, аналіз в цілому вимагають від фахівців високих професійних знань, навичок, а також певних особистісних якостей. Всесвітній день економіста покликаний відзначити важливість цієї професії та кожної людини, яка до неї залучена.

На факультеті інформаційних технологій та економіки відбулись заходи приурочені до дня економіста на яких з вітальним словом виступили декан факультету доцент Тетяна Штерма та голова студентського комітету факультету Карина Тофан які привітали університетську спільноту і побажали миру, перемоги та економічного розвитку нашої держави!

Семінар-диспут на тему «Національні та глобальні економічні інтереси сьогодення». Ментор-викладач навчальної дисципліни «Економічна теорія» Валентина Кускова. Студентські виступи представлені у вигляді змістовних презентацій відображали їх особисті погляди та думки щодо економічної ситуації та економічних інтересів сьогодення як на національному, так і на світовому рівні.

Методичний семінар на тему: «Сучасні тренди у дистанційному навчанні: методи та практики». Ментори – викладач Сергій Осадчук та к.т.н., доцент Ольга Артеменко.

Відкрита пара-лекція з дисципліни: «Облік і звітність в банках» для здобувачів спеціальності 071, 072 – англійською мовою на тему: «Aсcounting of foreign currency transactions». Лектори – к.е.н. завідувач кафедри обліку і фінансів Наталія Рошко та здобувач доктора філософії Олег Бежан.

На заходи були запрошені перший проректор, декан юридичного факультету, викладачі та здобувачі спеціальностей 171,072,122,081. Відбулись цікаві заходи що сприяли обміну досвідом фахової спрямованості та комунікації іноземною мовою.

І нехай у Вашому житті завжди спостерігається економічне, професійне та особисте зростання!