“Без коріння саду не цвісти”

Напередодні Великодня студенти першого курсу Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” взяли участь у благодійному майстер-класі із розпису писанок.

Подія відбулася в Центрі культури “Вернісаж” (м. Чернівці, вул. Ольги Кобилянської, 53), де з 12 квітня до 12 травня проходить унікальна виставка “Без коріння саду не цвісти”, на якій мисткиня Vita Dobrovolska представила 1 770 унікальних писанок, повністю  відтворивши великодні обереги з книги-альбому “Писанки наших бабусь. Зібрання писанок Юрія Ференчука” – перше і єдине друковане видання автентичних буковинських писанок! Колекцію, якої більше нема ні в Україні, ні поза її межами, авторка виписувала понад 5 років!

Магічне дійство зачарувало першокурсників, і вони із захопленням поринули у світ духовності, культурного збагачення й відновлення.

Мисткині Віта ДОБРОВОЛЬСЬКА та Світлана КРАСОВСЬКА – засновниці студії писанкарства “Тригвер”, організовують благодійні майстер-класи, а всі кошти спрямовують на допомогу ЗСУ.
Ми долучилися до акції й поповнили благодійну скриньку 2 000 грн.

Щиро дякуємо майстриням Чернівецького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій і організатору виховної роботи ПВНЗ “Буковинський університет” Галині МОРАРАШ за багаторічну співпрацю й залучення здобувачів освіти до заходів, які не тільки духовно збагачують і культурно розвивають молодь, а й допомагають студентам робити свій внесок у швидшу ПЕРЕМОГУ!

Дбаймо про свою культуру, утверджуймо свою ідентичність і робімо кожен свій внесок у ПЕРЕМОГУ!

#дякуюЗСУ
#вихованняБуковини2024