Патріотично-виховний захід “Ми за мир у всьому світі!”

21 вересня 2023 року, у Міжнародний день миру, кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін проведено патріотично-виховний захід “Ми за мир у всьому світі!”.
Організатор і модератор заходу, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, доктор юридичних наук Ольга СЕЛЕЗНЬОВА виступила перед присутніми з доповіддю про значення миру в сучасних умовах.

Тему продовжила декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук Стелла КЕЛЬБЯ, яка зупинилася на історичних та міжнародних передумовах цього дня.

На заході були присутні студенти груп П-101, П-21, П-201, Пз-201, П-301, П-401 та Пм-501, які взяли участь у дискусії піднятого питання щодо реалізації концепції миру у світі, змагалися в юридичній вікторині “Ми і мир”, а також дивилися навчально-виховні фільми про День миру в історичному та сучасному ракурсах, висловлювали свої думки і позиції.

У такому цікавому обговоренні взяли участь і викладачі юридичного факультету, присутні на заході: к.ю.н., доценти Іванна ПОЛОНКА, Леся РУСНАК, Ігор УТЄХІН та юристи-практики Людмила БІЛІНСЬКА і Ярослав КУШНІР.

Учасники заходу не могли не згадати й тих, хто поклав своє життя на ваги забезпечення миру. Після хвилини мовчання, студенти виконали патріотичні пісні під акомпанемент гітари студента групи П-201 Владислава БІЛІНСЬКОГО.

Дякуємо всім, від кого залежить підтримання миру у світі! Українці, як ніхто, сьогодні розуміють його справжню цінність і ціну. А майбутні юристи, діяльність яких, безпосередньо пов’язана з захистом миру, усвідомлюють це усім серцем!

До миру!
До перемоги!