Декани факультетів ПВНЗ «Буковинський університет» та Сучавського університету імені «Штефана чел Маре» визначили шляхи оптимізації освітньої програми «Право»

Декан факультету права та адміністративних наук Сучавського університету імені «Штефана чел Маре» – Камелія ІГНАТЕСКУ та декан юридичного факультету ПВНЗ «Буковинський університет» – Стелла КЕЛЬБЯ, під час робочого візиту освітян Буковини до Сучавського університету імені «Штефана чел Маре» обговорили перспективи розвитку співпраці за спорідненими освітніми програмами.

Розглянувши освітні програми першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти спеціальності «Право», Камелія ІГНАТЕСКУ  надала відгуки та рекомендації щодо розвитку освітніх програм.

Керівники факультетів визначили шляхи подальшої співпраці за програмами «Подвійного диплому» та «Еразмус +».