Перегляд та оновлення освітніх програм «Облік і оподаткування»

Відбулось засідання кафедри по перегляду, обговоренню та внесенню пропозицій удосконалення освітніх програм «Облік і оподаткування» для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, а також переліку вибіркових дисциплін запропонованих на 2024-2025 навчальний рік .

Відбулися зустрічі викладачів кафедри зі стейкхолдерами, які надали рекомендації для оновлення освітніх програм. Зокрема активну участь прийняли бухгалтер по заробітній платі ПВНЗ «Буковинського університету» Галина Ткачук та Яна Каланча бухгалтер ТОВ «Профі Інвест Консалтинг». Результатом зустрічей є загалом позитивна оцінка діючих освітніх програм та ряд пропозицій щодо їх покращення, які будуть враховані гарантами освітніх програм.

Триває обговорення із стейкхолдерами студентами, щодо їх бачення освітніх програм «Облік і оподаткування» до яких долучаються представники студентського самоврядування ПВНЗ «Буковинський університет».