Нагальні питання студентства

Сьогодні на факультеті Інформаційних технологій та економіки відбулась чергова зустріч студентського комітету з деканом факультету Тетяною ШТЕРМОЮ, на якій обговорили важливі питання:

Староста наукового гуртка – Віталіна ГАВАЛЕШКО, звернула увагу на наукову роботу студентів і запропонувала взяти участь у конкурсі студентських наукових робіт. Відповідно у вересні провести перший тур відбору.

Голова студентського комітету факультету ІТЕ – Карина ТОФАН, акцентувала увагу на необхідності обговоренні освітньо-професійних програм(ОПП).  Розповіла про заплановані заходи на другий семестр, включаючи конференції та міжвузівські круглі столи студентської спільноти.

Заступник голови – Андрій ДАРІЙЧУК, порушив питання відвідування студентами занять та вніс пропозиції, які змотивують активну участь студентства. Наголосив на студентоцентризмі та сучасному освітньому середовищі закладу.

Секретар – Єлизавета БАРАН,  висвітлила питання академічної доброчесності та запропонувала заходи приурочені даній темі, а саме проведення науково-практичних семінарів з участю стейкхолдерів.

Визначено конкретні кроки та вирішено питання, які допоможуть покращити якість навчання та студентського життя на факультеті.