Тривекторна зустріч керівників структур університету

Головним завданням факультету інформаційних технологій та економіки ПВНЗ “Буковинський університет” на освітньому фронті сьогодення є якісна підготовка здобувачів освіти всіх рівнів. Це безпосередньо залежить від психологічних умов створення сприятливого мікроклімату не тільки у розрізі викладач-студент, а й викладач-викладач.

Відбулася тривекторна зустріч декана факультету інформаційних технологій та економіки, керівника центру забезпечення якості освіти й завідувача психологічної служби університету, які завжди тримають у полі зору мікроклімат у колективі.

Декан факультету ІТЕ – к.е.н., доц. Тетяна ШТЕРМА наголосила, що найбільш продуктивними є колективи, які побудовані на принципах взаємодопомоги й підтримки. Також декан порушила питання щодо актуальності визначення рівня комфорту морально-психологічного клімату в колективі, адже це безпосередньо впливає на якість освітнього процесу.

Керівник центру забезпечення якості освіти – к.філол.н., доц. Галина МОРАРАШ зауважила, що саме від рівня стресостійкості й емоційного вигорання науково-педагогічних працівників залежить якість освітньої діяльності.

Практичний психолог – Наталя МИХАЙЛЮК проінформувала, що існує цілий ряд факторів, які визначають соціально-психологічний мікроклімат у колективі й запропонувала провести тренінг – групову зустріч із застосуванням різних психолого-педагогічних методик.

Керівники структурних підрозділів університету узгодили план профілактичних заходів, які сприятимуть підвищенню рівня позитивного мікроклімату співробітників факультету Інформаційних технологій та економіки.