Тренінг “Розвиток soft skills – успіхи в юриспруденції”

1 травня 2023 року під керівництвом завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н Селезньової О.М. та за ініціативою членів Студентського комітету юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” Балана Олександра та Мігоряну Ірини-Марії відбувся тренінг “Розвиток soft skills – успіхи в юриспруденції”.

Студенти груп П-11 та П-101 з ентузіазмом виконували завдання та вправи, спрямовані на розвиток критичного мислення, напрацьовували вміння роботи в групах, підвищували рівень емоційного інтелекту. На тренінгу були застосована передова інноваційна технологія виховання успішної особистості саме у сфері юриспруденції.

Ключовими моментами заходу стали батл хлопців та дівчат, предметом змагання якого стало розв’язання питання особливостей менталітету, дебати про ролі та психологічні акценти майбутніх правників, побудова логічних пірамід, заповнення Т-таблиць “Я – супермен! Що я можу змінити в державі, місті, селі? Що не зможу?”

Тренінг пройшов у дружній, веселій атмосфері. Учасники отримали значний емоційний досвід та зможуть застосувати його в подальшій практичній діяльності.