Студента Буковинського університету Максима Городницького нагороджено нагрудним знаком “Знак пошани”

Серед патріотів-воїнів, що у прифронтових зонах боронять рідну Україну, є і студенти ПВНЗ “Буковинський університет”.

У цей складний час їх юність, молоді літа не проходять в аудиторіях. Вони не знаходяться у сімейному колі, а безжально вирвані із звичного життя. Чим сильніше б’ється гаряче серце, чим сильніше стискається кулак, тим міцніша праведна лють.

Наші молоді захисники віддають усю свою силу на боротьбу з ворогом. І військове керівництво нашої держави не могло не побачити таких зусиль.

З гордістю повідомляємо, що студент групи Пз-200 юридичного факультету Максим ГОРОДНИЦЬКИЙ нагороджений нагрудним знаком “Знак пошани” (наказ Міністра оборони України від 10 липня 2023 року номер 866). Наш Герой знаходиться на передовій уже 8 місяців, працює в основному в Харківському напрямку.

Пишаємося майбутнім юристом, зичимо здоров’я та найскорішої Перемоги! Уся родина Буковинського університету чекає на тебе!

Слава Україні!
Героям слава!