Політична доля Буковини в історії та сьогоденні: дослідження майбутніх юристів

23 лютого 2023 року у рамках вивчення навчальної дисципліни “Політологія” завідувачем кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професором Ольгою СЕЛЕЗНЬОВОЮ організовано та проведено науково-популярний захід “Політична доля Буковини в історії та сьогоденні: дослідження майбутніх юристів”.

З привітальним словом виступила декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ. Присутні на заході доценти кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА та Леся РУСНАК також звернулися до студентів.

Майбутні правознавці презентували свої дослідження, які проводили самостійно, вивчаючи політичну історію та сучасність рідних сіл, селищ, міст Чернівецької області, звідки кожен з них родом.

Відмітимо, що у роботі заходу взяли участь і члени студентського гуртка “Наукове товариство”.

Ілюстровані музичними відео, старовинними фотографіями та маловідомими фактами про свою батьківщину, роботи створили незабутнє враження у слухачів.

Висловлюємо вдячність всім виступаючим з груп П-101 та П-11, організаторам та гостям заходу!