Меморандум про співпрацю підписано!

Юридичний факультет ПВНЗ “Буковинський університет” продовжує роботу щодо покращення якості надання освітніх послуг в контексті практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

3 травня 2023 р., в рамках пролонгації взаємовигідного співробітництва між Юридичною клінікою ПВНЗ “Буковинський університет” та Чернівецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги укладено та підписано Меморандум про співпрацю. У документі закріплюються положення про спільну діяльність, права та обов’язки сторін, перспективи подальшого розвитку відносин. Меморандум виступатиме і нормативним підґрунтям для набуття здобувачами вищої освіти практичних, професійних навиків, що є надзвичайно важливим у підготовці молодих фахівців.

Вітаємо організаторів роботи над Меморандумом та його підписанням – керівника юридичної клініки ПВНЗ “Буковинський університет”, декана факультету, к.ю.н., доцента Стеллу КЕЛЬБЮ та куратора юридичної клініки, викладача кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, Ярослава КУШНІРА з непересічним досягненням в їхній роботі!