Етико-психологічний портрет юриста розкривають члени міжкафедрального гуртка

4 квітня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбувся комплексний захід «Етико-психологічний портрет юриста» під менторством доцента кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Мирослави ГУДИМИ та штатного практичного психолога ПВНЗ «Буковинський університет» Наталії МИХАЙЛЮК.

Активними учасниками заходу стали студенти юридичного факультету, які є членами студентського міжкафедрального гуртка «Етика та психологія в юридичній практиці».
На заході були присутні декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Леся РУСНАК, студенти юридичного факультету.

Мирослава ГУДИМА звернулася до учасників заходу зі вступним словом, далі члени студентського міжкафедрального гуртка у формі цікавих та пізнавальних доповідей розкрили проблеми етичного значення юридичної професії; основ етикету ділового спілкування вітчизняних юристів в Україні та за кордоном; мовної культури юриста; професійної придатності особистості до юридичної діяльності; психологічних чинників юридичної діяльності та психологіі особистості юриста та ін.

Наприкінці заходу практичний психолог університету Наталія МИХАЙЛЮК висвітлила в доповіді особливості невербального спілкування та запропонувала учасникам практичні завдання з розвитку невербального спілкування.

Учасники заходу активно себе проявили, захід був цікавим, а головне пізнавальним для майбутніх юристів.