Тимчасовий слідчий ізолятор: поліцейські ознайомлюють студентів зі своєю професійною діяльністю

30 травня 2023 року студенти юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” з метою ознайомлення з практичними аспектами діяльності поліції відвідали Тимчасовий слідчий ізолятор у м.Чернівці.

Студентів зустріли та провели розширені консультації професійного характеру заступник начальника УГІ ГУНП в Чернівецькій області, начальник відділу підтримки, підполковник поліції Валерій ЛІСОВИЙ;

начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб ГУНП в Чернівецькій області підполковни поліції Володимир ВОЛОЩУК;

начальник ізолятора тимчасового тримання #1 (м. Чернівці) ГУНП в Чернівецькій області капітан поліції Ілля БАДЮК;

старший інспектор з ОД відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Чернівецькій області) управління дотримання прав людини ДГІДПЛ Національної поліції України, капітан поліції Альона ТОДОРІКО.

Екскурсійно студенти побували у серверній Тимчасового слідчого ізолятору, харчоблоці, кабінетах зустрічей з адвокатами, медкабінеті, камерах тимчасового утримання. Наостанок познайомилися з службовим собакою Куком, який теж несе свою варту.

Студентам цікаво було поспілкуватися з досвідченими працівниками поліції; задавалися питання, на які поліцейські давали розгорнуті відповіді.

Від університету студентів супроводжували завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА та доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Леся РУСНАК.

Щиро дякуємо працівникам поліції, справжнім професіоналам своєї справи, за отримані практичні знання, передачу безцінного фахового досвіду! Сподіваємося на подальшу співпрацю!