Податки та їх правове регулювання: інтегроване лекційне заняття

4 квітня 2024 року для студентів третього та четвертого курсів юридичного факультету і факультету інформаційних технологій та економіки, які у поточному семестрі вивчають навчальні дисципліни”Фінансове право” та “Податкове право”, було проведено інтеграційну лекцію, присвячену питанням податків, їх правовій регламентації, ролі в економіці (зокрема, регіональній економіці) й суспільстві.

Лекція відбулася у формі дискутивного обговорення різноманітних аспектів, пов’язаних з податками як з правової, так і з економічної сторін. Лекторами виступили декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА та Лауреат Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості “Золота фортуна”, д.е.н., професор кафедри обліку і фінансів Валерій ЄВДОКИМЕНКО.

Такий інтегративний формат лекції дав можливість всебічно розглянути сутність податків, податкового регулювання тощо, чим підвищено якість викладання та сприйняття студентами навчального матеріалу.