Придбай долоньку – підтримай онкохвору дитину!

Студенти та викладачі ПВНЗ “Буковинський університет” долучилися до благодійної акції Чернівецького обласного благодійного фонду допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію “Подаруй дитині життя”, укотре підкресливши активну громадянську позицію, ініціативність, емпатію і небайдужість.

Спільними зусиллями наша університетська родина зібрала 15 700 гривень, які наші студенти особисто передали в офіс фонду.

Віримо, що ці кошти стануть додатковою підтримкою для онкохворих дітей та допоможуть забезпечити їм необхідні медичні послуги та ресурси для боротьби з хворобою.

Цей важливий крок свідчить про величезну солідарність і соціальну відповідальність молоді, а також підтверджує готовність студентів допомагати тим, хто цього потребує.

Щиро дякуємо всім небайдужим, хто долучився до благородної справи!

Нехай ця наша спільна дія принесе радість і полегшення життя онкохворих діток!