Вітаємо студентів груп К-300 та К-301 з успішним захистом курсових робіт!

Системний аналіз та проектування інформаційних систем – одна з дисциплін, де формуються ключові фахові компетентності здобувача освітнього ступеня бакалавра з комп’ютерних наук. Курсова робота є для студентів, окрім іншого, гарною нагодою спробувати себе у ролі самостійного виконавця комплексного фахового завдання.

20 листопада 2023 на кафедрі комп’ютерних систем і технологій відбувся захист курсових робіт у здобувачів освітнього ступеня “бакалавр” спеціальності 122 “комп’ютерні науки”.
Комісія у складі завідувача кафедри к.т.н., доцента Ольги АРТЕМЕНКО, доцента кафедри к.ф.-м.н., доцента Валерії ВЕРШИГОРИ та викладача кафедри Сергія ОСАДЧУКА мала нагоду переконатись у високому рівні теоретичної та практичної підготовки, а також креативності та старанності студентів-доповідачів.