Студентська науково-практична конференція з права

18 травня 2023 року до Дня науки в ПВНЗ “Буковинський університет” було проведено Студентську науково-практичну конференцію “Правові проблеми та перспективи розвитку України у світлі сучасних національно-визвольних державотворчих процесів”.

З вітальним словом до учасників конференції виступила декан юридичного факультету, к.ю.н. Кельбя С.Г., яка підкреслила роль юридичної науки у нинішніх умовах сьогодення та побажала учасникам творчого натхнення та успішної роботи.

Майбутні юристи цікаво доповіли свої думки, їх презентації вирізнялися яскравістю та свіжістю висловлених поглядів. Були підняті актуальні питання юриспруденції, що викликали жваве обговорення як серед студентів, так і серед науково-педагогічного складу. Так, свої погляди висловлювали д.е.н., професор Євдокименко В.К., завідувач кафедри професійних та спеціальних правовихдисциплін, д.ю.н. Селезньова О.М., завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н. Утєхін І.Б., к.ю.н., доцент Руснак Л.М., к.ю.н., доцент Полонка І.А. та інші викладачі.

Гостями конференції стали викладачі та студенти факультету інформаційних технологій та економіки: декан факультету, к.е.н. Штерма Т.В., завідувач кафедри обліку і фінансів, к.е.н. Рошко Н.Б. та інші.

Конференція зібрала багатьох учасників – опонентів та однодумців та була проведена у змішаному форматі.

Результатом проведеної Студентської конференції стане друкований збірник представлених доповідей.

Дякуємо організаторам та учасникам за активну та плідну роботу!