Виховний захід “СТОП булінг”

На виконання річного плану роботи кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет” та підтримуючи всеукраїнську ініціативу “ІV національний антибулінговий урок”, у вересні 2023 року, завідувачем кафедри, доктором юридичних наук Ольгою СЕЛЕЗНЬОВОЮ було організовано та проведено виховний захід “СТОП булінг” з елементами тренінгу.

Захід призначався, в першу чергу, для студентів перших курсів, проте приєднатися до них виявили бажання й інші. Так, у заході взяли участь студенти груп П-101, П-11, П-1, П-201, П-401, Пм-501, а також АФК-1.

Захід відвідали і представники науково-педагогічного колективу університету: декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, к.ю.н., доценти Леся РУСНАК, Мирослава ГУДИМА, Іванна ПОЛОНКА.

Виступивши із доповіддю про сутність, онтологію, види та статистику булінгу, Ольга СЕЛЕЗНЬОВА застосувала низку педагогічних технологій з метою якнайкращого усвідомлення такого ганебного явища булінгу, а саме: дискусію щодо основних питань, розв’язання практичних булінгових ситуацій та юридичних задач, вправи “Яким буває булінг?” та “Кібербулінг”.

Було піднято і з’ясовано питання протидії булінгу та уникнення булінгу. Захід пройшов у невимушеній атмосфері та, сподіваємося, приніс значну користь.

Висловлюємо окрему подяку за допомогу в організації заходу декану юридичного факультету та членам кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін.