Відкритий семінар з навчальної дисципліни “Державне будівництво і місцеве самоврядування”

27 березня 2024 року доцентом кафедри професійних і спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Лесею РУСНАК проведено відкрите практичне заняття на тему: “Система місцевого самоврядування в Україні”.

Семінар відбувся у студентів груп П-200 та П-201 у формі створення галузевих досліджень, які були презентовані на загал через мультимедійний проектор.

Окремої уваги заслуговували доповіді Максима СТЕЦУНА, Івана КЕЛІ, Олександра ДУДКИ, Адели МИКИТЮК, Галини МЕЛЬНИЧУК, Наталії ГАВАЛЕШКО, Алли ЧУКЛІ.

Під чітким керівництвом Лесі Михайлівни студенти змогли доповісти присутнім про сутність місцевого самоврядування, реалізацію через нього державних та суспільних функцій, розгалужену систему місцевого самоврядування в Україні.

Під час проведення семінару, крім набуття професійних компетенцій, студенти мали змогу поглибити “м’які” навички: потренуватися в ораторському мистецтві, критично осмислити стан місцевого самоврядування в період сьогодення тощо.