Урочисте засідання юридичної клініки ПВНЗ “Буковинський університет”

03 жовтня 2023 року відбулося урочисте засідання юридичної клініки ПВНЗ “Буковинський університет”, приурочене до Тижня права.

Головували на засіданні декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ та куратор клініки, викладач кафедри фундаментальних правових дисциплін Ярослав КУШНІР.

З вітальним словом виступила проректор ПВНЗ “Буковинський університет”, к.п.н. Світлана ПЕЛИПЧУК.

Крім членів клініки, присутніми також були гості – заступник начальника Чернівецького відділу безоплатної правової допомоги Ксенія ФАДЄЄВА, яка розповіла про актуальні зміни та ретрубації системи безоплатної правової допомоги Чернівецької області.

На порядок денний були винесено наступні питання:
1. Затвердження персонального складу клініки;
2. Затвердження плану роботи клініки на 2023-2024 н.р.;
3. Обговорення актуальних нововведень законодавства з урахуванням воєнного стану.
Протокол вела секретар Дар’я НИКОЛЮК.

Дякуємо за плідну роботу!