Семінар-тренінг для здобувачів освіти на тему “Філософія інвестора”

Відбувся семінар-тренінг для здобувачів освіти на тему “Філософія інвестора”, організований деканом факультету інформаційних технологій та економіки к.е.н., доцентом Тетяною ШТЕРМОЮ та завідувачем кафедри обліку і фінансів к.е.н. Наталією РОШКО.

Лекторами виступили доцент кафедри обліку і фінансів к.е.н., фінансовий директор приватного медичного центру “Ювента” Яна ГОНЧАРУК та к.е.н., заступник начальника відділу інвестицій та міжнародних відносин управління туризму департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради Валентина СКУЛЯК.

Лектори зауважили, що прийняття інвестиційного рішення – це поетапний, довготривалий процес, пов’язаний за багатьма чинниками та людським фактором, тому передусім необхідно зрозуміти дві прості істини.

У 99% випадків інвестування відбувається, тому що інвестор хоче досягти власних комерційних цілей (отримати доступ до ресурсів, конкурентну перевагу, розширити присутність тощо), а не через бажання допомогти. З інвестором треба говорити про перспективи та переваги, не оминаючи питань ризиків. При цьому краще одразу шукати шляхи їх мінімізації.

Захід пройшов в форматі діалогу. Здобувачі почули багато цікавого та нового матеріалу.