Науково-методичний семінар для науково-педагогічного колективу “Проблеми вищої освіти. Розвиток soft and hard skills”

12 квітня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбувся науково-методичний семінар для науково-педагогічного колективу “Проблеми вищої освіти. Розвиток soft and hard skills”, організатором і лектором якого стала завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА.

На семінарі піднято багато актуальних інноваційних питань розвитку сучасної вищої освіти, зокрема впровадження в навчальний процес результатів неформальної та інформальної освіти, онлайн-навчання, досягнень інформаційно-комп’ютерних технологій. Головна увага приділена напрямкам розвитку у майбутніх фахівців т.зв. гнучких навичок, наведено приклади такого впровадження членами кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін (зокрема, Ольгою СЕЛЕЗНЬОВОЮ, Іванною ПОЛОНКОЮ, Лесею РУСНАК) під час навчального процесу на юридичному факультеті.

Семінар відвідали декани – юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ та факультету ІТЕ, к.е.н. Тетяна ШТЕРМА, а також науковці університету з різних кафедр.

Не зважаючи на складні умови сьогодення, реалізуємо сучасні тенденції забезпечення якісного викладання!