Інтерактивно-рольовий семінар на тему: «Військово-політичні блоки Першої світової війни: погляд з позиції сучасності»

9 вересня 2022 року за ініціативи юридичного факультету та викладача кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Кушніра Я. В. було організовано інтерактивно-рольовий семінар на тему: «Військово-політичні блоки Першої світової війни: погляд з позиції сучасності»

На семінар було запрошено декана факультету ІТЕ, к.е.н, доцент Штерму Т. В., завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., доцента Селезньову О. М., завідувача кафедри обліку і фінансів Рошко Н. Б. Активними учасниками семінару стали студенти груп П-1, А-1, Ф-1, К-1.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Кельбя С. Г., яка підкреслила важливість вивчення та аналізу різноманітних історичних аспектів, оскільки вони становлять підґрунтя до формування нормативно-правової системи. Такі знання знадобляться студентам при вивченні наступних освітніх компонентів відповідних навчальних програм, що підкреслює актуальність даного заходу. Декан побажала наснаги, творчих успіхів у роботі.

Семінар пройшов цікаво та пізнавально. Студенти виступили в ролі країн-учасників Першої світової війни, що дозволило сформувати нестандартне бачення різних історичних аспектів. Сприйняття інформації полегшувало застосування під час семінару мультимедійного проектора з презентацією. Дякуємо організаторам та учасникам за предметний та змістовний захід!