Круглий стіл з стейкхолдерами на тему: “Наукові тенденції розвитку та проблеми ведення обліку під час військового стану”

10 листопада відзначається Всесвітній день науки та Міжнародний день бухгалтерії. В університеті було проведено круглий стіл з стейкхолдерами на тему: “Наукові тенденції розвитку та проблеми ведення обліку під час військового стану”.

Стейкхолдери представили свої підприємства з якими укладено угоди про науково-виробничу співпрацю та запросили студентів на практику. Студентів захопили цікаві розповіді про фаховий розвиток від часів студенства до посад, які вони зараз займають. Фахівці поділились практичним досвідом роботи із перевіряючими органами, виокремили проблемні питання обліку під час військового стану – податкового обліку, обліку оплати праці, обліку основних засобів, складання і подання фінансової звітності та інших.

Стейкхолдери приділили увагу здібностям котрі студенти повинні в собі розвивати, зокрема роботи з різним програмним забезпеченням, універсальних навиків роботи, що дозволяють приймати рішення в невизначених умовах та під час військового стану.

В форматі діалогу відбулося обговорення освітньо-професійної програми “Облік і оподаткування” з стейкхолдерами.

Завершився захід урочистим врученням грамот преможцям конкурсу студентських робіт та брейн-рингу, а також сертифікатів учасників онлайн тижня присвяченого Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку і Міжнародному дню бухгалтерії.

Дякуємо організаторам та учасникам!