Науково-профілактичний круглий стіл «Види психотропних речовин та наслідки їх вживання: юридичний та медичний аспекти»

Продовжуючи ряд заходів, спрямованих на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. № 689 «Питання проведення моніторингу наркотичної та алкогольної ситуації в Україні» та відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 11.08.2022 р. № 158 «Про організацію виховної роботи в освітніх закладах області в 2022/2023 навчальному році», а також в рамках співпраці ПВНЗ «Буковинський університет» з КНП «Міська поліклініка 1» Чернівецької міської ради 16 березня 2023 р. було організовано науково-профілактичний круглий стіл «Види психотропних речовин та наслідки їх вживання: юридичний та медичний аспекти».

В обговоренні взяли участь завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, доктор юридичних наук О. М. Селезньова, завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, кандидат юридичних наук І. Б. Утєхін, викладач, юрист-практик Я. В. Кушнір, а також запрошений фахівець – завідувач терапевтичним відділенням, кандидат медичних наук Е. Т. Замфір. Зокрема, Елла Танасіївна зупинилася на темі: «Психотропна залежність – що робити і як вберегти себе від наслідків?»

Презентували свої доповіді і студенти юридичного факультету: Дамаріс Чобану, Тетяна Костащук, Микола Марусяк: «Вплив психотропних речовин на організм людини», Максим Пудов, Олександр Дудка, Максим Богуш: «Види психотропних речовин та їх відмінність», Николюк Дарія, Ірина-Марія Мігоряну, Олександр Балан: «Відповідальність за вживання та розповсюдження психотропних речовин за законодавством України».

Діалог та дружня атмосфера заходу сприяли чіткому усвідомленню молоді, що здоров’я людини – це найвища цінність.