Круглий стіл за участю міжнародних партнерів “Порівняльно-інтеграційні дослідження правових явищ у рамках україно-румунського співробітництва”

30 березня 2023 року на базі юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” був проведений круглий стіл за участю міжнародних партнерів на тему “Порівняльно-інтеграційні дослідження правових явищ у рамках україно-румунського співробітництва”, у якому взяли участь науковці та студенти юридичного факультету.

На початку засідання з вступним словом виступили перший проректор ПВНЗ “Буковинський університет”, кандидат педагогічних наук Світлана ПЕЛИПЧУК, декан юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, кандидат юридичних наук Стелла КЕЛЬБЯ.

Запрошена гостя, декан юридичного факультету Сучавського університету імені Штефана Чел Маре, пані Камелія ІГНАТЕСКУ, привітала учасників круглого столу, розказала про роботу університетів в Румунії, доповіла про новітні наукові досягнення румунської юриспруденції.

Учасники презентували свої дослідження на українській, румунській та англійській мові. Модератор заходу, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, доктор юридичних наук Ольга СЕЛЕЗНЬОВА скеровувала черговість виступів. У наукових баталіях пробували свої сили не тільки викладачі та магістри, але й студенти молодших курсів.

Захід пройшов цікаво, пізнавально, у невимушеній атмосфері. Дякуємо організаторам та запрошуємо наших іноземних гостей на подальші наукові заходи!