Круглий стіл зі стейкхолдерами на тему “Професійна юридична консультація та фахова консультація з ведення обліку – 100% гарантія успіху”

27 квітня відбулося засідання круглого столу зі стейкхолдерами на тему “Професійна юридична консультація та фахова консультація з ведення обліку – 100% гарантія успіху”.
На початку засідання з вступним словом виступили перший проректор ПВНЗ “Буковинський університет”, кандидат педагогічних наук Світлана ПЕЛИПЧУК та завідувач кафедри обліку і фінансів, кандидат економічних наук Наталія РОШКО – організатор заходу.

МІНТЕНКО Сергій Георгійович директор центру представив послуги, які можна отримати, зокрема надання правових консультацій, призначення адвокатів, наголосив на якості безоплатної правової допомоги та структурі центру в районах Чернівецької області. Поділився особливостями правопросвітництва, що здійснюється в центрі. Запросив до співпраці студентів юристів. Розкрив тонкоші та перспективи використання медіації, що було дуже цікаво юним студентам. Надав змістовні відповіді щодо питань, які цікавили молодь, зокрема про працевлаштування.

Адвокат КОНДЕЛЬ Євген Володимирович поділився з молоддю своїм досвідом, зокрема розповів про свою роботу в цетрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Окреслив питання, які він вирішує зараз будучи адвокатом.

Михайло Петрович КВІТЕНЬ досвідчений та професійний бухгалтер, з яким укладено договір про співпрацю з університетом – допоміг студентам своїми консультаціями щодо питань ведення обліку ФОП та юридичних осіб. Деталізував особливості ведення первинного обліку та складання зітності з його практики. Дав рекомендації щодо програмного забезпечення, яке викорстовують зараз підприємствами та рекомендував студентам вивчами конкретні програми, знання яких допоможуть стати затребуваними фахівцями. Уточнив сьогоднішню потребу в управлінському обліку. Запропонував свою допомогу тим студентам, які мають бажання розпочати свою справу або потребують фахівця з обліку. Михайло Петрович дав багато відповідей на питання, які виникли в ході обговорення та рекомендацій для студентів та викладачів.

Підведення підсумків круглого столу провели декан юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, кандидат юридичних наук Стелла КЕЛЬБЯ та декан факультету інформаційних технологій та економіки, кандидат економічних наук, доцент Тетяна ШТЕРМА, які окреслили перспективи подальшої співпраці зі стейкхолдерами, подякували гостям, які знайшли час та можливість попрацювати зі студентами та обмінятися практичним досвідом.

Захід пройшов цікаво, пізнавально, у невимушеній атмосфері. Приємно, що такі круглі столи вже є традицією в Буковинському університеті!