Круглий стіл за участю представників Бюро адвокатів в Сучавській області

Круглий стіл на тему: “Реалії адвокатської діяльності на національному та міжнародному рівні: особливості професії, проблеми, перспективи” відбувся 31 травня 2023 року в конференц-залі Приватного вищого навчального закладу “Буковинський університет” за участі представників Бюро адвокатів в Сучавській області та Генерального консула Румунії в Чернівцях .

З вітальним словом виступив президент Буковинського університету, професор Михайло МАНИЛІЧ, який підкреслив важливість міжнародного співробітництва університету з підприємцями та юристами Європи, та побажав учасникам круглого столу плідної співпраці. Генеральний консул Румунії в Чернівцях Ірина-Лоредана СТЕНКУЛЕСКУ зазначила, що адвокатура є одним з інститутів демократичного суспільства, оскільки виконує найважливішу конституційну функцію – захист прав і інтересів громадян та юридичних осіб.

Організатор та модератор заходу, декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ звернула увагу на актуальність здійснення адвокатської діяльності в сучасному світі та потребу проведення подібних заходів з міжнародною участю.

Адвокати Бюро адвокатів в Сучавській області – п. Лівіу МІХАЙ та Мірела ТОДОРЄСЄ виступили з доповідями, в яких окреслили практичну сторону своєї діяльності. Також студенти Приватного вищого навчального закладу “Буковинський університет” ознайомилися з можливостями проходження практики в Румунії та участі в міжнародних конференціях та семінарах.

Круглий стіл продовжився виступами студентів, які підготували презентації відповідної тематики.

Масштабність заходу, високий рівень виступів доповідачів підкреслили важливість проведеного круглого столу.