Підсумки тижня “Юриспруденція англійською”

15-19 травня 2023 року відбувся тематичний тиждень “Юриспруденціїя англійською”, приурочений до Дня Європи.

Беручи до уваги актуальність навичок володіння іноземними мовами (особливо англійською), кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, було прийнято рішення організувати деякі заняття з навчальних дисциплін, які читаються у ІІ семестрі, англійською мовою і виконати дане рішення у формі тематичного тижня (протокол 8 від 27 квітня 2023 року).

День Європи цього року є знаковою подією, тому тиждень “Юриспруденція англійською” було вирішено провести саме у травні місяці, застосовуючи естафетний метод викладання.

У понеділок, 15 травня, тиждень “Юриспруденція англійською” відкрила декан юридичного факультету, к.ю.н. Кельбя С.Г., яка прочитала лекцію з навчальної дисципліни “Адміністративне судочинство”.

У вівторок, 16 травня, естафету прийняла завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Селезньова О.М., яка розказала студентам про правовідносини (навчальна дисципліна “Теорія держави і права”).

У середу, 17 травня, відбувся виступ доцента кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Руснак Л.М., яка прочитала лекцію з трудового права.
Настала черга практичних занять.

У четвер, 18 травня, провела семінарське заняття вже професійною юридичною термінологією викладач англійської мови Трачук М.М.

А у п’ятницю, 19 травня, відбувся юридично-практичний Speaking Club з студентами різних груп.

Проведення тематичного тижня “Юриспруденція англійською” дало можливість студентам розширити свої горизонти, попрактикуватися в англійській, розвинути необхідні для майбутньої професії навички.