Звітне засідання наукового гуртка “Молодий цивіліст”

5 червня 2023 року на юридичному факультеті в приміщенні юридичної клініки відбулось звітне засідання наукового гуртка “Молодий цивіліст”. Керівник гуртка – завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н., доцент Утєхін Ігор Борисович підвів підсумки роботи гуртка за 2022-23 навчальний рік. Зокрема, вказано на позитивні моменти роботи наукового гуртка і виділено питання, над якими слід працювати надалі.

Протягом навчального року члени наукового гуртка взяли участь у різноманітних наукових заходах, в тому числі і круглих столах (наприклад, “Договірне право України в сучасних умовах”), у студентській конференції у травні 2023 року тощо. За звітний період до діяльності гуртка залучено нових членів, які активно проявили себе.

Бажаємо молодим науковцям творчого натхнення і досягнень у юридичній професії!