Чергове засідання ректорату ПВНЗ “Буковинський університет” у присутності Камелії Ігнатеску

30 березня 2023 року відбулося чергове засідання ректорату ПВНЗ “Буковинський університет”, на якому була присутня декан юридичного факультету Сучавського університету імені Штефана Чел Маре, пані Камелія Ігнатеску.

На засіданні було обговорено можливості подальшої співпраці у рамках програми “подвійного” диплому на здобуття другого освітнього рівня магістр. У результаті роботи було узгоджено освітні програми та навчальні плани по спеціальностях “Право” у ПВНЗ “Буковинський університет” та “Кримінальне право та криміналістика” у Сучавському університеті імені Штефана Чел Маре.

Деканами двох вузів було ініційовано продовження співпраці між університетами на тривалий період, розглянуто та узгоджено пункти проекту договору про співпрацю нового зразка, прийнятого в європейській практиці.
Пророблена робота відкриє нові можливості у підготовці майбутніх фахівців, яких потребує сучасність.