Обласна олімпіада з української мови

Видатний український письменник Олесь ГОНЧАР стверджував: “Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її”.

Підтвердженням ціннісного ставлення до мови свого народу є щорічна участь студентів Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” в Обласній олімпіаді з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.

Щиро вітаємо здобувачку освіти другого курсу  Софію АУЗЯК, яка цьогоріч представила наш коледж і продемонструвала високий рівень мовної культури та грамотності, за що нагороджена ДИПЛОМОМ Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.

Заслужену нагороду юній поціновувачці рідного слова урочисто вручила директор Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” – кандидат педагогічних наук, доцент Світлана ПЕЛИПЧУК.

Дякуємо наставниці талановитої студентки – кандидату філологічних наук, доценту Галині МОРАРАШ за мудре керівництво, мотивацію, підтримку та неоціненний скарб залюбленості в красу рідного слова, що краплинка за краплинкою виливається на кожному занятті з української мови та літератури.

#вихованняБуковини2024
#SoftSkills
#дякуюЗСУ