Студентка Фахового коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» взяла участь в Обласній олімпіаді з української мови

Щороку 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів. Знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.

Події останнього року стали поштовхом для переосмислення ролі рідної мови в житті кожного українця. Вона стала оберегом, символом єдності, маркером ідентичності, інструментом боротьби для кожного з нас, знаком незламності й сили духу для всього людства. У реаліях сьогодення ми розуміємо, що мова – це надпотужна зброя, якою ми гідно захищаємо спадок предків!

У цей день студентка 2 курсу Фахового коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» Мігоряну Ірина взяла участь в Обласній олімпіаді з української мови, що вкотре підкреслює популяризацію рідного слова серед молоді!