Регіональна зустріч Рад молодих вчених Чернівецької області

6 червня 2023 року у приміщенні Чернівецької обласної військової адміністрації відбулася Регіональна зустріч Рад молодих вчених Чернівецької області, яка проводилася у результаті ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. На зустрічі були присутні представники різних закладів вищої освіти та наукових установ області; ПВНЗ “Буковинський університет” представляла завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, доктор юридичних наук Ольга СЕЛЕЗНЬОВА.

Головувала на зустрічі директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації Оксана САКРІЄР, яка підкреслила важливість партнерських відносин між молодими вченими та органами влади та позіціонувала відкритість до роботи державних органів; а також розкрила критерії підтримки інноваційних проєктів, що можуть бути спрямовані на розвиток Чернівецької області. Піднімалося питання стипендій молодих вчених.

Обговорено проблеми та перспективні можливості для колективів молодих вчених у Чернівецькій області, акцентовано увагу на регіональних пропозиціях.

Дякуємо організаторам за корисну зустріч! Тримаємо науковий фронт!