Захист переддипломної практики у студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» у Фаховому коледжі ПВНЗ «Буковинський університет»

4 березня у Фаховому коледжі Буковинського університету відбувся публічний захист звітів з переддипломної практики для здобувачів освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». Цього року у період з 15 січня по 11 лютого студенти випускних груп Фахового коледжу мали можливість закріпити та відпрацювати свої практичні навички з адміністрування програмних систем і комплексів, створення та супроводу програмних продуктів на базі ТДВ “Трембіта”, ПП «УКР БУД ДОР», провідних ІТ-компаній регіону таких як ТОВ “ОСФ Глобал Україна” та інших.

На захист були запрошені представники від роботодавців – баз практики та наші стейкхолдери. Зокрема, Андрій ГАЛАТЯК та Людмила САВЧИШКІНА у своїх виступах відзначили високий рівень виконавчої дисципліни та фахової підготовки студентів-практикантів.

Комісія у складі к.т.н., доц. Ольги АРТЕМЕНКО, к.т.н., доц. Богдана ГАЦЯ, к.ф.-м.н., доц. Валерії ВЕРШИГОРИ та викладача Сергія ОСАДЧУКА позитивно оцінили роботи студентів.