Захист виробничої практики здобувачами освітнього ступеня бакалавр

12 лютого 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбувся захист виробничої практики здобувачів освітнього ступеня бакалавр денної та заочної форми навчання, а саме груп П-401, П-403, Пз-401, Пз-403.

Захист проводився комісійно у такому складі: голова, декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ та члени – завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н. Ігор УТЄХІН та доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н., суддя Апеляційного суду Чернівецької області Валерій МАРЧУК.

Студенти, захистивши свої звіти в очному форматі, показали високі результати розуміння практичної роботи юриста. Комісія, заслухавши відповідаючих і перевіривши звіти та щоденники практики, поставила об’єктивні бали.

Вітаємо студентів з успішним захистом та ще одним завершеним етапом до отримання бажаної професії!