Бережіть своє життя та майно від пожеж!

За ініціативи деканів факультетів ПВНЗ «Буковинський університет», студенти економічного, юридичного та ІТ-спрямування, на чолі викладача Валентини Кускової, відвідали 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області, де для них було проведено дуже змістовну та корисну екскурсію.

Начальник сектору зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Управління ДСНС України в Чернівецькій області Сергій Бабчук ознайомив студентів з експонатами Музею пожежно-рятувальної справи, які висвітлюють історію розвитку пожежної справи на Буковині. Сучасний музей з величезною кількістю артефактів, які можна не тільки оглянути, а ще й спробувати покористуватися, що було особливо цікаво студентам.

Захопливою була розповідь Сергія Бабчука про те, як зароджувалась рятувальна справа у світі, Україні, Буковині. Студенти мали змогу оглянути пожежну карету, яка використовувалась в минулі століття, приміряти пожежну амуніцію, зробити селфі із старовинними та сучасними експонентами.

Корисними для всіх стали поради фахівця щодо безпечної поведінки у мирний та воєнний час. Сергій Васильович застеріг екскурсантів від легковажного поводження з невідомими предметами, показав, як виглядають вибухонебезпечні предмети та розповів до яких дій треба вдатися в разі їх виявлення.

Друга частина екскурсії пройшла безпосередньо в рятувальній частині, де студенти ознайомились з сучасною технікою та оснащенням рятувальників, послухали їхні цікаві та повчальні розповіді та подякували рятувальникам за їх таку важку, небезпечну і таку потрібну людям службу.

Дякуємо і надіємось на подальшу співпрацю!