Проректори Сучавського університету імені «Штефана чел Маре» та ПВНЗ «Буковинський університет» обговорили перспективи співпраці

11 лютого 2023 року в Сучавському університеті імені «Штефана чел Маре» зустрілися перший проректор ПВНЗ «Буковинський університет» Світлана ПЕЛИПЧУК та проректор з міжнародних зв’язків Сучавського університету, професор Штефан ПУРІЧІ.

Під час робочої зустрічі проректори розглянули стратегію подальшої співпраці між ПВНЗ «Буковинський університет» та Сучавським університетом імені «Штефана чел Маре» (Румунія) в рамках договору про міжнародну співпрацю між закладами освіти. Обговорили плани роботи по продовженню програм «Подвійного диплому», «Еразмус +» та інших міжнародних програм.

Професор Штефан ПУРІЧІ ознайомив із основними напрямами роботи з міжнародної співпраці та відмітив необхідність вдосконалення знань з англійської мови студентів та науковців для участі в міжнародних програмах співпраці.

Перший проректор Буковинського університету Світлана ПЕЛИПЧУК подякувала проректору з міжнародних зв’язків Сучавського університету, професору Штефану ПУРІЧІ за організацію візиту представників адміністрації Буковинського університету до Сучави, а також сприяння реалізації проектів з міжнародної співпраці між університетами.