Форум «Професійна Етика: зміцнення довіри»

Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України підтримуючи проведення щорічного Глобального Дня Етики провела тематичний Форум – 18 жовтня 2023 року.

Мета Форуму: привернути увагу до застосування Міжнародного Кодексу Етики професійних бухгалтерів, змін у його редакції та до останніх настанов Ради з міжнародних стандартів Етики. Чесність та етика є важливою складовою бухгалтерської, аудиторської професій та є основою їх відповідальності за інтереси суспільства.

У Форумі прийняли участь: керівники, бухгалтери, аудитори, представники державних установ та закладів вищої освіти, партнери з різних галузей та сфер діяльності. Представником від ПВНЗ «Буковинський університет» була завідувач кафедри обліку і фінансів к.е.н. Наталія Рошко.

Обговорювалися питання – як необхідно зосереджуватись на доброчесності та етиці, на питаннях боротьби з економічними злочинами, на звітності зі сталого розвитку та пов’язаними з ними гарантіями, ІТ технологіями та штучним інтелектом. В програмі Форуму була представлена презентація останніх змін та доповнень до Міжнародного Кодексу Етики, огляд настанов Ради з міжнародних стандартів Етики, практичні поради та застереження.

Вдячні Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України за нові знання та цікаві поради!