Профілактично-пізнавальний захід за участі представників Національної поліції

13 жовтня 2023 року за ініціативою декана юридичного факультету, к.ю.н. Стелли КЕЛЬБИ та організаційної підтримки викладача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, адвокат-практика Людмили БІЛІНСЬКОЇ відбувся профілактично-пізнавальний захід “Криміналістичні та кінологічні методи боротьби з вживанням та розповсюдженням наркотичних та психотропних речовин” за участі представників Національної поліції.

Зокрема, запрошеними особами були: начальник Управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Чернівецькій області полковник поліції Микола ЛАЗОРКО; заступник начальника Управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Чернівецькій області підполковник поліції Валентин ТКАЧЕНКО; начальник кінологічного центру ГУНП в Чернівецькій області підполковник Василь КРЕЧУНЯН.

Захід було організовано у два етапи:
1. Теоретично-пізнавальний та профілактичний етап, який полягав у виступах представників Національної поліції, презентації з інтерв’ю медиків та минулими наркозалежними особами.
2. Практичний етап, на якому представники Національної поліції показали яким чином відбувається пошук наркотичних (психотропних) та вибухонебезпечних речовин за допомогою спеціально навчених собак.

Незабутні враження отримали всі присутні: і науково-педагогічний колектив юридичного факультету та факультету інформаційних технологій та економіки, і студенти.

Захід пройшов надзвичайно корисно для всіх, а особливо – для молодого покоління майбутніх юристів.

Висловлюємо щиру вдячність нашим гостям за проведену роботу! Сподіваємося на подальшу співпрацю!