Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Буковинського університету

ПВНЗ “Буковинський університет” уособлює в собі велику і дружню родину викладачів і студентів, що уже понад чверть століття своїми освітніми та науковими досягненнями сприяють економічному розвитку не тільки нашого регіону, а й всієї держави. За цей час наш університет підготував понад 20 тисяч фахівців з управління, економіки, права та інформаційних технологій.

Учора наш край поповнився когортою талановитих і здібних фахівців зі спеціальностей 081 Право, 122 Комп’ютерні науки, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Щиро бажаємо випускникам ПВНЗ “Буковинський університет” реалізації всіх задумів і планів, успіхів у досягненні поставленої мети. Щасливої професійної дороги, Божої милості та миру! Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості в Буковинському університеті!