Презентація колективної монографії з права

18 травня 2023 року відбулася презентація колективної монографії “Правові інститути в умовах світових процесів глобалізації: проблеми та перспективи розвитку”, у якій науково-педагогічний колектив юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” виклав свої наукові напрацювання за 5-річний період діяльності.

Дуже символічним стало те, що друк публікації відбувся в переддень Дня науки. Цікаві думки, викладені в монографії, ознайомлюють читачів з сучасними досягненнями юридичної науки, викликають на дискусію, запрошують до роздумів.

На презентації з доповіддю виступила керівник авторського колективу, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Селезньова О.М., яка окреслила новітні тенденції в юриспруденції та обумовила актуальність представленого видання.

Висловлюємо вдячність за підтримку ректорату ПВНЗ “Буковинський університет”, який завжди іде назустріч науковим ініціативам колективу.

Дякуємо авторам, рецензентам та бажаємо подальших наукових звершень!