Допризовна підготовка юнаків в 2023 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження положень про допризовну підготовку і підготовку призовників з військово – технічних спеціальностей” від 30.11.2000 року номер 1770, 24 травня 2023 року Фаховий коледж ПВНЗ “Буковинський університет” у особовому складі групи А,Ф,К,П-1 та викладача кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Кушніра Ярослава Вікторовича прибули на учбовий полігон “Косогор” в м. Сторожинці з метою виконання допризивної підготовки юнаків в 2023 році.

В ході навчальних заходів студенти:
– взяли участь в начальних стрільбах з бойовими набоями АК – 74М;
– провели навчальні заходи з метання навчальних гранат наступальної дії РГД – 5 та оборонної дії Ф-1;
– взяли участь у заходах з тактичної медицини та спеціальної підготовки.

Студенти здобули нові навички, вміння та знання. А також чудово провели час та отримали незабутні емоції.