Вітаємо з успішним захистом переддипломної практики здобувачів ОС «бакалавр»спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»!

4 та 5 березня на кафедрі комп’ютерних систем і технологій відбувся публічний захист звітів з переддипломної практики у випускних групах студентів, що навчаються на бакалавраті. Серед цікавих наробок наших студентів були комп’ютерні ігри, мобільні застосунки, рекомендаційні системи та ін.

На захист були запрошені представники від роботодавців – баз практики та наші стейкхолдери. Святослав Живачівський (CEO ІТ-компанії ZH-Index, стейхолдер) позитивно оцінив роботи студентів та запросив авторів кращих, на його думку, проєктів спробувати себе на стажуванні в його компанії та розповів про актуальні вакансії.

Представники від баз практики Олександр ДИМЕД (ТОВ «РемБудСервіс інвест») та Геннадій ТАРАСЕНКО (ПрАТ «ЛАН») у своїх виступах відзначили високий рівень виконавчої дисципліни та фахової підготовки студентів-практикантів з Буковинського університету.

Кафедра комп’ютерних систем і технологій вітає студентів з черговим навчальним здобутком та бажає їм подальших успіхів у навчанні та майбутній кар’єрі!