Практичне заняття в інтерактивній формі з Конституційного права

27 травня 2024 року доценткою кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Мирославою ГУДИМОЮ в рамках вивчення дисципліни «Конституційне право України» було проведено заключне практичне заняття в інтерактивній формі правового квізу «Знавці Конституції» для студентів Фахового коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» та студентів ПВНЗ «Буковинський університет» (груп П-101 та П-11).

Застосування такої форми проведеного заняття обґрунтовано підвищенням пізнавальної діяльності студентів на тлі позитивних емоцій, формуванням в них творчого самостійного мислення та вміння нестандартного розвʼязання професійних завдань, що в підсумку сприяло його високій результативності.

Цікаво сформульовані завдання вікторини охоплювали весь зміст відповідної навчальної дисципліни, містили різний рівень складності та різні форми.

Студенти запекло змагалися та виборювали бали за вірно виконані завдання. Пошук відповідей на цікаві запитання надав можливість систематизувати набуті знання, проявити інтелект, кмітливість, уважність, зосередженість.

Конкуренція, запал, креатив, невимушена атмосфера спілкування наповнювали заняття!

В підсумку заняття студенти здобули масу позитивних емоцій, а педагоги отримали справжнє задоволення від гарної підготовки здобувачів, які брали активну участь у грі!